Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY203 MUKAVEMET DERSİNDEN DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 11110213 BİRKAN KAYA
  2. 11110233 HİLMİ KIYMIK
  3. 16110254 YAVUZ ALKAN

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY407 SULAMA SİSTEMLERİNİN TASARIMI DERSİNDEN DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 10110270 OĞUZHAN KÜÇÜK
  2. 11110354 BURAK OZAN YILDIRIM
  3. 12110008 KAZIM FURKAN AKBULUT
  4. 12110067 EMREHAN BAYRAMUSTA
  5. 12110297 CAN NİBAT
  6. 13110290 ŞERİFE SOLĞUN

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY313 TARIMSAL İNŞAAT DERSİNDEN DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 11110233 HİLMİ KIYMIK
  2. 12110200 AYBEK BUĞRA IŞIK
  3. 13110261 MERVE  CEYLAN
  4. 13110273 HASAN GEDİKASLAN
  5. 13110279 MAHMUT KAYA
  6. 15110501 GÖKHAN GÜNEY

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY309 İNŞAAT MALZEME BİLGİSİ DERSİNDEN DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 11110233 HİLMİ KIYMIK
  2. 12110200 AYBEK BUĞRA IŞIK
  3. 13110273 HASAN GEDİKASLAN
  4. 13110279 MAHMUT KAYA
  5. 13110284 DURAN CAN SANDALLAR
  6. 13110528 AYŞE SARIYERLİOĞLU
  7. 14110448 ÖZLEM KAYAOĞLU
  8. 15110501 GÖKHAN GÜNEY

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY307 HİDROLİK DERSİ VE UYGULAMASINDAN DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 11110233 HİLMİ KIYMIK
  2. 13110273 HASAN GEDİKASLAN
  3. 14110448 ÖZLEM KAYAOĞLU
  4. 16110524 YAVUZ ALKAN

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY305 HİDROLOJİ  DERSİ’nden DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 10110270 OĞUZHAN KÜÇÜK
  2. 11110046 KEREM CAN ATSÜREN
  3. 11110233 HİLMİ KIYMIK
  4. 13110261 MERVE CEYLAN
  5. 13110273 HASAN GEDİKASLAN
  6. 14110272 ENGİN DOĞAN
  7. 14110287 ALİ YILMAZ
  8. 14110448 ÖZLEM KAYAOĞLU
  9. 14110449 MELİH KOÇ
  10. 14110486 REZAN KIRIK
  11. 15110501 GÖKHAN GÜNEY
  12. 16110525 FERHAN ÇİLOĞLU

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY409 TOPRAKSU YAPILARININ TASARIMI DERS ve UYGULAMASI’ndan DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 06110117 YAŞAR ERMAN ERKILINÇ
  2. 10110270 OĞUZHAN KÜÇÜK
  3. 12110008 KAZIM FURKAN AKBULUT
  4. 12110041 MEHMET NURETTİN AŞKIN
  5. 12110067 EMREHAN BAYRAMUSTA

Aşağıda numara ve isimleri verilen öğrenciler 2016-2017 Güz Yarıyılında Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü tarafından verilen ZTY315 TARIMSAL METEOROLOJİ DERSİNDEN DEVAMSIZ olup YARIYIL SONU ve BÜTÜNLEME sınavlarına giremeyeceklerdir.

İlgili öğrencilere duyurulur.

  1. 06110117 YAŞAR ERMAN ERKILINÇ
  2. 11110233 HİLMİ KIYMIK
  3. 12110461 ERDOĞAN ONUR YILMAZ
  4. 13110279 MAHMUT KAYA
  5. 13110284 DURAN CAN SANDALLAR
  6. 13110286 FARUK SARIKAYA
  7. 14110272 ENGİN DOĞAN
  8. 14110281 UĞUR EFE ÖZYILDIZ
  9. 14110449 MELİH KOÇ
  10. 16110524 YAVUZ ALKAN